Toplu Tweet Silme Tek Seferde En Hızlı Nasıl Yapılır?

Toplu tweet silmenin en kolay yolu toplu tweet silme siteleridir. İşte bu makalede en güvenilir ve hızlı bir şekilde tweetlerinizi nasıl silebileceğinizi anlatacağım.

Tweet silme programı ne işinize yarar? Twitter kullanırken bir müddet sonra farkına varmadan attığınız tweetlerin büyük bir yekun oluşturduğunu mu fark ettiniz. Sonra bunlardan tek tek kurtulmaya çalışırken çok yoruldunuz ve daha kısa bir yol mu arıyorsunuz? İşte size çok pratik bir yöntem.

Tweetdelete.net adresine gidiyorsunuz ve ayarları yaparak işlemi başlatıyorsunuz. Bir müddet sonra hesabınız temiz bir şekilde sizin oluyor.  Dilerseniz üç ay gibi belli bir süreden önceki tweetlerinizi de silebiliyorsunuz. Hatta işlemi otomatiğe bağlayıp siz artık geri dönüp bakmadan da sürekli olarak üç aydan önceki tweetlerinizi silebiliyor.

Twitter’da Toplu Tweet Silme Programı

Toplu Tweet Silme Programı • İşte Adım Adım Anlatımı

DİKKAT!

İşlemi başlatmadan önce kırmızı yazılı kısmın seçili olmadığından emin olun. Eğer tüm tweetlerinizi silmek istiyorsanız bu seçeneği işaretleyebilirsiniz.

1. Adım: Tweetdelete.net adresine giriş yapıyorsunuz, ‘I have read and agree’ seçeneğini onaylıyorsunuz.

Twitter'da Toplu Tweet Silme

2. Adım: Sizin Twitter hesabınızdan yetki isteyecektir. ‘authorize app’ seçeneğini tıklayarak yetkilendirmeyi yapıyorsunuz.

toplu tweet silme siteleri

3. Adım: Karşınıza çıkan sayfadan süreyi seçerek diğer iki seçeneğin üzerindeki işaretleri de kaldırarak ‘Activate TweetDelete’ tuşuna basabilirsiniz.

Twitter'da Toplu Tweet Silme Programı

4. Adım: Hepsi bu kadar. Eğer uygulamaya güvenmiyor ve işiniz bittikten sonra tekrar kaldırmak istiyorsanız Twitter ayarlarınıza giderek, uygulamalar kısmından ‘erişimi kaldır’ diyerek kurtulabilirsiniz.

Bu işlemi adım adım izlemek için ilgili makalemize göz atabilirsiniz:
Twitter’ın Kendi Kendine Takip Etme, RT Yapma, Tweet Atma ve DM Göndermesini Engelleme

Diğer Toplu Tweet Silme Programları

TwitWipe.com adresine giderek giriş yapmak için uygulamaya izin verin. “Get Started” tuşuna basarak işlemi başlatabilirsiniz.

Deleteallmytweets.com tek seferde 1000 tweet silmeye yarıyor.

Tweetdeleter.com başka bir tweet silme sitesi.

UYARI:

Tweetler silindikten sonra tekrar geri alınamaz. O yüzden eğer saklamak istedikleriniz varsa öncesinde bir kopyasını alabilirsiniz.

Uygulamalara erişimi kaldırdığınızdan emin olun. Yoksa sürekli olarak tweetlerinizi silebilirler.

Google’da bu kelimelerle aradılar: tweet silme programı, tweet delete, twitter toplu tweet silme kodu, twitter toplu retweet silme, toplu tweet silme siteleri, toplu tweet silme ekşi

 

You may also like...